Beste leiders, trainers, ouders en uiteraard spelers,
Hierbij de teamindeling voor komend seizoen 2023-2024.
Jeugdafdeling SC Joure
JO8-1
Bouma, Tieme
Bijma, David
Meulen van der, Tim
Vries de, Sem
Roffel, Jesse
Ijdel, Jorg
Pereira, David
JO8-2
Bajric, Ilyas
Horst van de, Stan
Hoog de, Vigo
Sloot van de, Melle
Hof, Tobias
Verbaas, Hidde
Zwerver, Luuk
Graaf de, Lukas
JO8-3
Pals, Jort
Valk van de, Mats
Heins, Ferran
Vries de, Max
Kadijk, Julian
Ijbema, Wout
Romkema, Djurre
Siderius, Fedde
JO8-4
Marcelis, Lize
Oosting, Julia
Hakbijl, Levi
Klijnstra, Vince
Heida, Sven
Rigter, Fenn
Hoekstra, Daniël
Stuiver, Lasse
JO9-1
Boer de, Mats
Elgersma, Fimme
Folkers, Luca
Heins, Mauro
Tuinier, Marco
Stelwagen, Ruben
Zeldenthuis, Lasse
Platte, Lenn
JO9-2
Velda, Sverre
Jong de, Brent
Amarj, Pasha
Sauer, Brent
Weide van de, Ties
Yntema, Hylmar
Winsemius, Jilles
Adema, Jelle
J09-3
Ahmed, Araj
Brouwer, Joris
Reitsma, Dex
Vos de, Sem
Jong de, Just
Winius, Bram
Hoen, Jorn
Meer van der, Laurens
Heide van der, Linte
JO10-1
Tuinier, Tiemen
Asmeron, Nathan
Boonstra, Ruben
Boschma, Coen
Boermans, Lars
Wiersma, Take
Boorsma, Stan
Warmerdan, Mart
JO10-2
Rouwelaar ten, Niek
Arumugam, Yesvin
Rinkema, Jens
Veenstra, Joël
Bakker, Quint
Rouwelaar ten, Arjen
Jong de, Thijs
Orsel, Ilse
JO10-3
Elhimi, Ryan
Veenstra, Ivar
Minnema, Jildert
Velda, Nils
Wal van de, Dean
Rottine, Bas
Groot de, Dani
Groot de, Casey
JO10-4
Anker, Dex
Visser, Jelmer
Visser, Jorrit
AlHajassaf, Ryan
Solkema van, Jace
Burger, Hylke
Huisman, Daan
Kamminga, Klaas
Mohamed, Ahmed
JO10-5
Luit, Abe
Mandemaker, Floris
Holwerda, Hessel
Sannes, Julian
Younan, Julian
Vries de, Lukas
Meulen van der, Mart
Zondervan, Timo
Fusum, Menkem
JO11-1
Tigchelaar, Herre
Boonstra, Jurre
Put, Stijn
Hoks, Thomas
Smilde, Ties
Bleeker, Wessel
Bandstra, Jesse
Hiemstra, Jens
Hoekstra, Merijn
JO11-2
Elgersma, Hidde
Weide van der, Jelke
Platte, Brent
Kramer, Luuk
Portena, Senn
Pals, Wesley
De Graaf, Sven
Respicio, Mason
Postma, Yes
JO11-3
Kooystra, Thijs
Veen van der, Sverre
Hooghiemstra, Maikel
Pals, Niels
Mac Lennan, Rowan
Hijlkema, Tijs
Bijl, Jord
Yalcin, Mahir
Nicolai, Reinier
JO11-4
Wageningen van, Quin
Witteveen, Jesse
Idris, Abdulkarim
Boer de, Damien Lucas
Klinken van, Jesse
Oosting , Niels
Vries de, Thomas
Hoekstra, Martijn
Minnema, Hidde
JO12-1
Zwiers, Fabio
Leeneman, Gijs
Kranenburg, Herre
Meijerink, Jens
Nijholt, Lars
Montfoort van, Sam
Lange de, Sil
Hoekstra, Redmar
Boersma, Guus
JO12-2
Veltman, Tieme
Huisman, Wessel
Molen, van der Ferran
Veltman, Melle
Mittendorff, Niek
Speerstra, Rim
Sikma, Senne
Swart, Tieme
Stuiver, Tieme
Milan Folkers (trainingslid)
JO12-3
Arumugam, Damian
Wiel van der, Roan
Weerdenburg, Casper
Noppert, Erwin
Jong de , Mark
Abraham, Naod
Bouma, Sybren
De vries, Julian
Boonstra, Rein Wiebe
JO12-4
Mandemaker, David
Leeuw de, Gijs
Visser, Hessel
Mantel, Hidde
Stoker, Timo
Weldeselasie, Elias Dawitt
Van der wal, Finn
De Hoog, Lenn
Knollema, Yannick
De groot, Jamie
JO13-1
Boermans, Melle
Hazelhoff, Sten
Jelsma, Finn
Kootje, Lars
Kuindersma, Yf
Wassenaar, Mila
Tigchelaar, Ties
Venema, Siem
Visser, Seth
Nijholt, Lieke
Wijma, Seth
West van der, Hylke
Plantinga, Folkert
Winter de, Lars
JO13-2
Sijtsma, Patrick
Coulibaly, Saliou
Hoomans, Robin
Kadijk, Rutger
Reinek, Hidde
Hoomans, Aimee
Muaad, Hassan
Adema, Tieme
Bosma, Deano
Bosma, Thomas
Veen van der, Jens
Al Shakoush, Ahmad
Janssen, Nick
Alobid, Sohib
JO13-3
Pieserr, Jorn
Al Hajassaf, Taim
Miedema, Yorick
Vries de , Kyano
Abania, Youseff
Oud, Mart
Wever, Jamie
Walstra, Hidde
Berg vd, Jaimy
Anker, Finn
Prasetya Kusuma, Faaris
Brink, Melvin
Alaaraj, Youseff
Husein, Hassan
Hettinga, Jelmer
JO14-1
Zoetendal, Finn
Wal van der, Finn
Nijboer, Jesper
Nijholt, Jens
Kroon de, Jimte
Postma, Martijn
Veenstra, Jesper
Drent, Tim
Minnema, Bowe
Faber, Milan
Visser, Milan
Boerstra, Fijs
Speerstra, Jenne
Lin, Johny
JO14-2
Schavemaker, Jesse
Frankenhuis, Tiago Douwe
Lange, Jurre de
Abraham, Esrom
Hilbrands, Gijs
Sikma, Luca
Swart, Jelmer
Jong de, Thijs
Zwaga, Bram
Boersma, Niko
Boersma, Menno
Mantel, Wessel
Veltman, Lars
Schavemaker, Kjell
JO14-3
Leeuw de, Jesper
Nijdam, Noah
Hoekstra, Reitse
Huitema, Vince
Yonathan Medhanie
Mulder, Ruben
Norden van , Jarno
Saqat, Rami
Stuiver, Melle
Velda, Yarno
Vrind, Jelke
Zoetendal, Lukas
Al Hajassaf, Ahmed
Mittendorff, Stan
Adema, Renzo
Yntema, Jasmijn
JO15-1
Dirksen, Tim
Hamstra, Jens
Hassing, Jorn
Oostra, Stijn
Put, Matthys
Steunebrink, Ruben
Scheper, Ties
Kranenburg, Melle
Adema, Douwe Sytze
Hooghiemstra, Dennis
Panciu, Eduard Ioan
Verbaas, Matthijs
Jong de, Twan
Hobma, Twan
Melein, Roan
JO15-2
Stegenga, Bauke
IJntema, Jorn
Jager, Daniek
Jong de, Onno
Veenema, Finn
Knollema, Jesse Matthijs
Veen van der, Niels
Steeman, Stef
Weerdenburg van, Remco
Hettema van, Arjen
Montsma, Lennart
Zwiers, Jayden
Noppert, Marco
Kleinsmit, Stef
Lanser, Sander
Prooijen, Karst van
Geldorp van, Willem
JO17-1
Hoogt van der, Siem
Piso, Jens
Zwaga, Jort
Hazelhoff, Tijn
Wal van der, Doede
Vries de, Jorn
Minnema, Janiek
Kuipers, Levi
Wal van der, Thomas
Tuinstra, Patrick
Pijlman, Jesse
Zee van der, Jort
Schuurman, Karst
Kroon de, Roan
Nijholt, Jesse
Thibaudier, Marnick
Bosma, Luca
Bleeker, Lars
De voorbereiding op het nieuwe seizoen begint op dinsdag 6 juni. Uiterlijk dinsdag 20 juni vallen er nog 3 of 4 spelers af. Zij stromen vanaf dat moment in bij de JO17-2.
JO17-2
Veenstra, Noah
Veenstra, Ruben
Kranenburg, Jonne
Jong de, Dennis
Wal van der, Rutger
Stuiver, Jesse
Netserab, Simon
Zwaagstra, Luca
Michgel Weldeselasie, Naod
Kramer, Ian
Antar, Mohammed
Dotinga, Arno
JO17-3
Hazelhoff, Jesse
Singel van der, Daniel
Ploegstra, Mart
Hobma, Daan
Beckhoven van, Sill
Jong de, Sem
Bosch uit den, Chester
Leeuw de, Arian
Wierda, Hette
Jonge de, Yoran
Kramer, Ivan
Singel van der, Nick
Bakker, Robin
Tessin, Lucas
Kroes, Jarno
JO17-4
Jabr, Bashar
Westerhof, Niels
Werf van der, Kai
Zoric, Benjamin
Arslan, Sem
Nieuwland, Aryan
Koopmans, Stijn
Walstra, Jurre
Werf van der, Tycho
Hospes, Jesse
Oudenalder van der, Milan
Antar, Salah
Platte, Nick
Maurer, Stan
Merhawi Gebru, Samuel
JO19-1
Kuipers, Jannick
Haringsma, Kyron
Wynia, Mats
Terlouw, Dylan
Hoomans, Jayden
Muiser, Luca
Bosma, Douwe
Glee de, Matthijs
Woude van der, Ruben
Jong de, Rick
Kooij, Seth
Boom, Lucas
Os, Jasper van
Jans, Chris
Keimpema van, Pieter
JO19-2
Remery, Morris
Bak, Matthijs
Poortstra, Jarne
Horlings, Twan
Kootje, Jorrit
Dijkstra, Jille
Prins, Stijn
Wal van der, Merijn
Dijkstra, Bas
Postma, Frank
Schotanus, Willem
Keulen, Thijs
Jong, Maurice
Aalsum van, Ties
Zoetendal, Niels
Carinus, Mart
Aalsum van, Justin
JO19-3
Vis, Alwin
Brouwer, Jelmer
Westerhuis, Qurijn
Abraham, Yonathan
Meer van der, Hylke
Brink, Brent
Mokoyoka, Isaac
Aukes, Coen
Zijlstra, Raoul
Ploegstra, Arno
Jong de, Sander
Bosma, Finn
Hassan Abdikarim, Masuud
Hoekstra, Hidde
Schuit, Kevin
SC Joure
Hoge Zomerdijk 5
8501 ES JOURE
Clubhuis: 0513-412145
E-mail: secretariaat@scjoure.nl
Clubcode voetbal: BBBD40D
Clubcode korfbal: NCX25D4