• Wedstrijdprogramma O8 tm O13

    Datum - TijdThuisteamUitteamCompetitiePlaatsMeer
    za 02-mrt. 08:45FC Wolvega JO10-4SC Joure JO10-5regulierWOLVEGA
    za 02-mrt. 09:00SC Joure JO7-1Read Swart JO7-2regulierOLDEBOORN
    za 02-mrt. 09:00SC Joure JO10-2Aengwirden JO10-1JMregulierJOURE
    za 02-mrt. 09:00SC Joure JO11-1Heerenveense Boys JO11-1JMregulierJOURE
    za 02-mrt. 09:00Joure SC JO9-2JMSJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2regulierJOURE
    za 02-mrt. 09:00SC Joure JO13-3Zeerobben JO13-2regulierJOURE
    za 02-mrt. 09:00SC Joure JO12-4V.V. Heerenveen JO12-5JMregulierJOURE
    za 02-mrt. 09:00Drachtster Boys JO10-3SC Joure JO10-3regulierDRACHTEN
    za 02-mrt. 09:00S.V. Oosterwolde JO10-1SC Joure JO10-1regulierOOSTERWOLDE FR
    za 02-mrt. 09:00Mildam JO9-1SC Joure JO9-3regulierMILDAM
    za 02-mrt. 09:00Oudehaske JO8-2GSC Joure JO8-4regulierOUDEHASKE
    za 02-mrt. 09:20SC Joure JO7-1Irnsum JO7-1regulierOLDEBOORN
    za 02-mrt. 09:30SC Joure JO12-3Terschelling JO12-1regulierJOURE
    za 02-mrt. 09:40ST Akkrum/Oldeboorn JO7-2SC Joure JO7-1regulierOLDEBOORN
    za 02-mrt. 10:00Ruinerwold MO13-1 (9-tal)SC Joure MO13-2regulierRUINERWOLD
    za 02-mrt. 10:15SC Joure MO10-1Nieuweschoot JO10-2regulierJOURE
    za 02-mrt. 10:15CVVO JO8-2Joure SC JO8-2JMregulierLEMMER
    za 02-mrt. 10:25SC Joure JO10-4Mildam JO10-1regulierJOURE
    za 02-mrt. 10:30SC Joure JO13-1Veendam 1894 JO13-1JMregulierJOURE
    za 02-mrt. 10:30SC Joure JO12-1JMSJO RVLC JO12-1JMregulierJOURE
    za 02-mrt. 10:30SC Joure MO11-1fc Harlingen MO11-1regulierJOURE
    za 02-mrt. 10:30S.V. Oosterwolde JO7-3SC Joure JO7-2regulierDELFSTRAHUIZEN
    za 02-mrt. 10:30Flevo Boys JO11-4SC Joure JO11-3regulierEMMELOORD
    za 02-mrt. 10:30Makkum JO11-1SC Joure JO11-2regulierMAKKUM FR
    za 02-mrt. 10:50SC Joure JO7-2Delfstrahuizen JO7-3regulierDELFSTRAHUIZEN
    za 02-mrt. 11:10Willemsoord JO7-2SC Joure JO7-2regulierDELFSTRAHUIZEN
    za 02-mrt. 11:15Drachtster Boys JO11-3SC Joure JO11-4regulierDRACHTEN
    za 02-mrt. 11:15Flevo Boys JO8-1SC Joure JO8-1regulierEMMELOORD
    za 02-mrt. 11:15FC Oldemarkt JO13-1JMSC Joure JO13-2regulierOLDEMARKT
    za 02-mrt. 11:30SC Joure JO8-3VV Sneek Wit Zwart JO8-2regulierJOURE
    za 02-mrt. 11:45Heerenveense Boys JO12-1JMSC Joure JO12-2JMregulierHEERENVEEN
    za 02-mrt. 11:50SC. Joure JO9-1FC Wolvega JO9-1OefenJOURE
    za 02-mrt. 12:15SC Bolsward MO13-1SC Joure MO13-1regulierBOLSWARD
    za 09-mrt. 08:45FC Wolvega JO10-4SC Joure MO10-1regulierWOLVEGA
    za 09-mrt. 09:00SC Joure JO12-3VV Sneek Wit Zwart JO12-2regulierJOURE
    za 09-mrt. 09:00SC Joure MO13-2SJO HH'97 MO13-1regulierJOURE
    za 09-mrt. 09:00SC Joure JO9-1Workum JO9-1regulierJOURE
    za 09-mrt. 09:00SC Joure JO10-5SJO RVLC JO10-3JMregulierJOURE
    za 09-mrt. 09:00SC Joure JO13-2SJO RVLC JO13-1regulierJOURE
    za 09-mrt. 09:00SC Joure JO12-2JMFlevo Boys JO12-1regulierJOURE
    za 09-mrt. 09:00ST Akkrum/Oldeboorn JO7-2SC Joure JO7-1regulierJOURE
    za 09-mrt. 09:00Heerenveen JO7-2JMSC Joure JO7-2regulierHEERENVEEN
    za 09-mrt. 09:00CVVO MO11-2SC Joure MO11-1regulierLEMMER
    za 09-mrt. 09:00SC Genemuiden JO8-2SC Joure JO8-1regulierGENEMUIDEN
    za 09-mrt. 09:00Oldeholtpade JO10-1SC Joure JO10-4regulierOLDEHOLTPADE
    za 09-mrt. 09:00ONS Sneek JO8-2SC Joure JO8-3regulierSNEEK
    za 09-mrt. 09:20SC Joure JO7-1Tijnje JO7-1regulierJOURE
    za 09-mrt. 09:20SC Joure JO7-2Oldeholtpade JO7-1regulierHEERENVEEN
    za 09-mrt. 09:40Langezwaag JO7-1SC Joure JO7-1regulierJOURE
    za 09-mrt. 09:40Willemsoord JO7-2SC Joure JO7-2regulierHEERENVEEN
    za 09-mrt. 10:00Flevo Boys JO10-2SC Joure JO10-1regulierEMMELOORD
    za 09-mrt. 10:15Joure SC JO9-2JMSJO RVLC JO9-1regulierJOURE
    za 09-mrt. 10:25SC Joure JO10-3Gorredijk JO10-1regulierJOURE
    za 09-mrt. 10:30SC Joure JO11-3CVVO MO11-1regulierJOURE
    za 09-mrt. 10:30SC Joure MO13-1HS'88 MO13-1regulierJOURE
    za 09-mrt. 10:30SC Joure JO11-4Heerenveense Boys JO11-3regulierJOURE
    za 09-mrt. 10:30Stadskanaal JO13-1SC Joure JO13-1regulierSTADSKANAAL
    za 09-mrt. 10:30LAC Frisia 1883 JO12-1SC Joure JO12-1JMregulierLEEUWARDEN
    za 09-mrt. 10:30LSC 1890 JO11-1SC Joure JO11-2regulierSNEEK
    za 09-mrt. 10:45V.V. Heerenveen JO13-4SC Joure JO13-3regulierHEERENVEEN
    za 09-mrt. 11:15Akkrum JO10-1JMSC Joure JO10-2regulierAKKRUM
    za 09-mrt. 11:15V.V. Heerenveen JO11-5SC Joure JO11-1regulierHEERENVEEN
    za 09-mrt. 11:30SC Joure JO9-3DWP JO9-1JMregulierJOURE
    za 09-mrt. 11:45Heerenveense Boys JO12-4SC Joure JO12-4regulierHEERENVEEN
    za 09-mrt. 11:50Joure SC JO8-2JMNieuweschoot JO8-1regulierJOURE
    za 09-mrt. 12:45SC Joure JO8-4GAVC JO8-1JMregulierJOURE
  • Wedstrijduitslagen O8 tm O13

    Geen informatie