• Zie hieronder de teamindelingen van het seizoen 2022-2023 voor de jongens (en meiden) onder 8 t/m 19.

    JO8-1 JO8-2 J/M
    Mats de Boer Jelle Adema
    Fimme Elgersma Ahmed Araj
    Luka Folkers Maud Bos
    Mauro Heins Joris Brouwer
    Ruben Stelwagen Lenn Platte
    Tiemen Tuinier Dex Reitsma
    Jilles Winsemius Sverre Velda
    Lasse Zeldenthuis Ties vd Weide
      Hylmar Yntema
  • JO9-1 JO9-2
    Nathan Asmerom
    Jesvin Arumugam
    Lars Boermans Quint Bakker
    Ruben Boonstra Roan de Jong
    Stan Boorsma Thijs de Jong
    Coen Boschma Ilse Orsel
    Arjen ten Rouwelaar Jens Rinkema
    Mart Warmerdam Nyk ten Rouwelaar
    Take Wiersma Joel Veenstra
  • JO9-3 JO9-4
    Rayan Al Hajassaf Mitchel Claessens
    Dex Anker Hessel Holwerda
    Liam Bloem Abe Luijt
    Rayan Elhilmi Mart van der Meulen
    Bas Rottine Douwe Reinek
    Ivar Veenstra Julian Sannes
    Jelmer Visser Lukas de Vries
    Jorrit Visser Julian Younan
    Sebastiaan Visser Timo Zondervan
    Jace van Solkema (verenigingslid) Floris Mandemaker (verenigingsld)
  • JO10-1 JO10-2
    Jurre Boonstra Jens Hiemstra
    Wessel Bleeker Merijn Hoekstra
    Hidde Elgersma Thijs Kooystra
    Thomas Hoks Luuk Kramer
    Stijn Put Wesley Pals
    Ties Smilde Brent Platte
    Herre Tigchelaar Senn Portena
    Jelke vd Weide Sverre vd Veen
  • JO10-3 JO10-4
    Tijs Hijlkema Jord Bijl
    Jimte Nijboer Damien Lucas de Boer
    Allart Olthuis Abdulkarim Idris
    Rowan Mac Lennan Samuel Katyla
    Niels Pals Reinier Nicolai
    Yes Postma Niels Oosting
    Mason Respicio Thomas de Vries
    Jesse Witteveen Mahir Yalcin
  • JO11-1 JO11-2
    Herre Kranenburg Niek Mittendorff
    Sil de Lange Guus Boersma
    Gijs Leeneman Ferran van der Molen
    Jens Meijerink Senne Sikma
    Sam van Montfoort Rim Speerstra
    Lars Nijholt Tieme Swart
    Tieme Veltman Damian Arumugam
    Fabio Zwiers Tieme Stuiver
    Yesper Minks Melle Veltman
    Wessel Huisman Roan van der Wiel
  • JO11-3
    Rein Wiebe Boonstra
    Sybren Bouma
    David Mandemaker
    Hidde Mantel
    Timo Stoker
    Hessel Visser
    Mark de Jong
    Erwin Noppert
    Casper van Weerdenburg
    Naod Weldu
    Dawit Elias Weldeselasie
    Milan Folkers (trainingslid)
  • JO12-1 JO12-2
    Melle Boermans Finn Anker
    Sten Hazelhoff Mart Bulsing
    Finn Jelsma Alvin Claessens
    Lars Kootje Saliou Coulibaly
    Yf Kuindersma Robin Hoomans
    Jelmer Swart Yannick Veenstra
    Ties Tigchelaar Lars de Winter
    Siem Venema Aimee Hoomans
    Seth Visser Rutger Kadijk
    Lieke Nijholt Hidde Reinek
    Seth Wijma Johny Lin
  • JO12-3
    Tieme Adema
    Taim Al Hajssaf
    Ahmad Al Shakoush
    Deano Bosma
    Thomas Bosma
    Melvin Brink
    Jorn Pieserr
    Jens van der Veen
    Yorick Miedema
    Muaad Hassan
    Youseff Abania
  • JO13-1 JO13-2
    Tim Drent Jesse Schavemaker
    Milan Faber Kjell Schavemaker
    Douwe Pieter Jansma Tiago Douwe Frankenhuis
    Jimte de Kroon Jenne Speerstra
    Jens Nijholt Bram Zwaga
    Martijn Postma Jurre de Lange
    Jesper Veenstra Esrom Abraham
    Fin van der Wal Renzo Adema
    Fin Zoetendal Fijs Boerstra
    Jesper Nijboer Gijs Hlbrands
    Niko Boersma Thijs de Jong
    Bowe Minnema Ahmed Al Hajassaf
    Menno Boersma Stan Mittendorff
      Luca Sikma
  • JO13-3
    Jesper de Leeuw
    Noah Nijdam
    Jordi Dijkstra
    Vince Huitema
    Raynaud van der Molen
    Ruben Mulder
    Jarno van Norden
    Rami Saqat
    Melle Stuiver
    Yarno Velda
    Jelke Vrind
    Lukas Zoetendal
    Reitse Hoekstra
    Yoanthan Medhanie
  • JO15-1 JO15-2
    Siem van der Hoogt Tim Dirksen
    Tijn Hazelhoff Ruben Nolles
    Jort Zwaga Dennis Hooghiemstra
    Simon Joustra Melle Kranenburg
    Jens Piso Ties Scheper
    Luca Bosma Roan Melein
    Karst Schuurman Karst van Prooijen
    Doede van der Wal Matthijs Verbaas
    Jorn de Vries Ruben Steunebrink
    Twan Hobma Lars Veltman
    Twan de Jong Matthys Put
    Stijn Oostra Douwe Sytze Adema
    Jorn Hassing Ivar Hoogland
    Janiek Minnema Sander Lanser
    Jens Hamstra Jorn Ijntema
      Wessel Mantel
  • JO15-3 JO15-4
    Bauke Stegenga Stjn Koomans
    Jayden Zwiers Mohammed Antar
    Daniek Jager Stan Maurer
    Bram Tolhoek Stef Kleinsmit
    Remco van Weerdenburg Tycho van der Werf
    Jesper Duijm Aryan Nieuwland
    Lennart Montsma -
    Samuel Merhawi Gebru Ian Kramer
    Willem van Geldrop Jesse Hospes
    Finn Veenema Jurre Walstra
    Niels van der Veen Bashar Jabr
    Jesse Matthijs Knollema Noad Mighgel Weldeselasie
    Stef Steeman Sem Arslan
    Arjen van Hettema Niels Westerhof
    Marco Noppert Kai van der Werf
    - Benjamin zoric
  • De JO17-1 begint de voorbereiding met 3 keepers. Voor de start van de bekercompetitie zullen er 2 keepers afvallen. Eén keeper gaat naar de 17-2 en één keeper gaat naar de 17-4. Er zijn ook 2 extra spelers toegevoegd aan de selectie. Hiervoor geldt dat er 2 spelers zijn die voor de start van de bekercompetitie naar de 17-2 gaan. 

     
    JO17-1 JO17-2
    Mart Canrinus Jente Dijkstra
    Luuk Pasveer Matthijs Bak
    Jesse Hazelhoff Rutger van der Wal
    Luca Muiser Jurek Cnossen
    Mats Wynia Ruben Veenstra
    Wessel Bskker Dennis de Jong
    Douwe Bosma Jonne Kranenburg
    Matthijs de Glee Thijmen Bruinsma
    Dylan Terlouw Luuqsan Abane Bule
    Kyron Haringsma Jarne Poortstra
    Jaden Hoomans Jesse Stuiver
    Levi Kuipers Johannes van der Wal
    Jort van der Zee Morris Remery
    Jesse Pijlman  
    Marnick Thibaudier  
    Jesse Nijholt  
    Thomas van der Wal  
    Patrick Tuinstra  
  • JO17-3 JO17-4
    Alwin Vis Nick van der Singel
    Yonathan Abraham Arian de Leeuw
    Reinder Oord Magnus Bleeker
    Isaac Mokoyoka Daan Hobma
    Sander de Jong Sem de Jong
    Hylke van der Meer Ivan Kramer
    Qurijn Westerhuis Sten Zoetendal
    Coen Aukes Hette Wierda
    Arno Ploegstra Mart Ploegstra
    Jelmer Brouwer Yoran de Jonge
    Brent Brink Daniel van der Singel
    Reitse Jongsma Timo van der Mei
    Justin van Aalsum Lucas Tessin
    Sinio Bruinhard Sill van Beckhoven
    Raoul Zijlstra Chester uit den Bosch 
  • JO17-5
    Marco Faber
    Mke de Graaf
    Noah Veenstra
    Hylke Bijlsma
    Masuud Hassen Abdikarim
    Simon Netserab
    Robin Bakker
    Ruben Yntema
    Luca Zwaagstra
    Jesse de Vries
    Jelte Jurre Bakker
    Finn Bosma 
    Arno Dotinga
    Milan van der Oudenalde
  • JO19-1 JO19-2
    Lars Jongsma Maurice de Jong
    Jannick Kuipers Merijn van der Wal
    Nils Dolle Jille Dijkstra
    Leon Terpstra Yarnick Boersma
    Jurre van Zeggelaar Stijn Prins
    Ferry Valkema Bas Dijkstra
    Derren Zoetendal Ayton Hiemstra
    Stan Veenstra Jorrit Kootje
    Jurgen Muiser Frank Postma
    Thomas Elsinga Johan Hof
    Jisse van Aalsum Ties van Aalsum
    Hessel Vierstra Basane Rugero
    Rick de Jong Ruben van der Woude
    Lucas Boom Leon Haven
    Seth Kooij Chris Jans
    Jasper van Os Lars Veenstra
    Pieter van Keimpema Willem Schotanus
  • JO19-3
    Karst Jorna
    Kris Huisman
    Iebe Jelle Leegstra
    Hessel Hettinga
    Puk Kappetein
    Arno de Vries
    Redmer Hettinga
    Yi Xin Bruinsma
    Jorrit Jongsma
    Brent van Kuijk
    Nanne van der Meij
    Kjeld de Jong
    Melle Homminga
    Tieme Hijlkema
    Mats Poortstra
    Eric Palstra
    Finn Oosterhagen