• Datum TijdThuisteamUitteamVeldPlaatsDetails
    2 mrt. 08:45SC Joure MO17-1VENO MO17-1Veld BJOURE
    2 mrt. 08:45FC Wolvega JO10-4SC Joure JO10-5veld D A1WOLVEGA
    2 mrt. 09:00SC Joure JO7-1Read Swart JO7-2veld 1 A1aOLDEBOORN
    2 mrt. 09:00SC Joure JO10-2Aengwirden JO10-1JMveld D A1JOURE
    2 mrt. 09:00SC Joure JO11-1Heerenveense Boys JO11-1JMveld F BJOURE
    2 mrt. 09:00SC Joure MO15-2 (9-tal)SJO DFC MO15-1veld CJOURE
    2 mrt. 09:00Joure SC JO15-1JMS.C. Stiens JO15-1Veld AJOURE
    2 mrt. 09:00Joure SC JO9-2JMSJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2veld D B1JOURE
    2 mrt. 09:00SC Joure JO13-3Zeerobben JO13-2veld EJOURE
    2 mrt. 09:00SC Joure JO12-4V.V. Heerenveen JO12-5JMveld F AJOURE
    2 mrt. 09:00Drachtster Boys JO10-3SC Joure JO10-3veld 9 - Veld G2A A1DRACHTEN
    2 mrt. 09:00S.V. Oosterwolde JO10-1SC Joure JO10-1Veld D B1OOSTERWOLDE FR
    2 mrt. 09:00Mildam JO9-1SC Joure JO9-3veld 1 A1MILDAM
    2 mrt. 09:00VV Sneek Wit Zwart JO15-2SC Joure JO15-2veld 1SNEEK
    2 mrt. 09:00Oudehaske JO8-2GSC Joure JO8-4veld 1 A1OUDEHASKE
    2 mrt. 09:20SC Joure JO7-1Irnsum JO7-1veld 1 A1aOLDEBOORN
    2 mrt. 09:30SC Joure JO12-3Terschelling JO12-1veld G AJOURE
    2 mrt. 09:40ST Akkrum/Oldeboorn JO7-2SC Joure JO7-1veld 1 A1aOLDEBOORN
    2 mrt. 10:00Ruinerwold MO13-1 (9-tal)SC Joure MO13-2veld 2RUINERWOLD
    2 mrt. 10:00Kids United JG1JMJoure SC JG1JMveld 1 AGRONINGEN
    2 mrt. 10:15SC Joure MO10-1Nieuweschoot JO10-2veld D B1JOURE
    2 mrt. 10:15CVVO JO8-2Joure SC JO8-2JMveld 4 A1 - D - veldLEMMER
    2 mrt. 10:25SC Joure JO10-4Mildam JO10-1veld D A1JOURE
    2 mrt. 10:25Joure SC JG1JMBlauw Wit '34 JG2JMveld 1 AGRONINGEN
    2 mrt. 10:30SC Joure JO13-1Veendam 1894 JO13-1JMveld EJOURE
    2 mrt. 10:30SC Joure JO12-1JMSJO RVLC JO12-1JMveld F BJOURE
    2 mrt. 10:30SC Joure MO11-1fc Harlingen MO11-1veld F AJOURE
    2 mrt. 10:30Zeerobben JO19-1SC Joure JO19-1veld AHARLINGEN
    2 mrt. 10:30S.V. Oosterwolde JO7-3SC Joure JO7-2veld 1 A1bDELFSTRAHUIZEN
    2 mrt. 10:30Flevo Boys JO11-4SC Joure JO11-3veld 8 AEMMELOORD
    2 mrt. 10:30Makkum JO11-1SC Joure JO11-2veld 1 A - HoofdveldMAKKUM FR
    2 mrt. 10:40SC Joure JO14-1Veendam 1894 JO14-1Veld AJOURE
    2 mrt. 10:40SC Joure JO17-1ST Woudsend/De Wâlde JO17-1veld CJOURE
    2 mrt. 10:45SC Joure JO14-3RKO JO14-1JMVeld BJOURE
    2 mrt. 10:50SC Joure JO7-2Delfstrahuizen JO7-3veld 1 A1aDELFSTRAHUIZEN
    2 mrt. 10:50Joure SC JG1JMVEV'67 JG1veld 1 AGRONINGEN
    2 mrt. 11:00SC Veenwouden JO14-1JMSC Joure JO14-2veld 1FEANWALDEN
    2 mrt. 11:10Willemsoord JO7-2SC Joure JO7-2veld 1 A1bDELFSTRAHUIZEN
    2 mrt. 11:15Drachtster Boys JO11-3SC Joure JO11-4veld 2 - Veld A (kunstgras) ADRACHTEN
    2 mrt. 11:15Flevo Boys JO8-1SC Joure JO8-1veld 6 A1EMMELOORD
    2 mrt. 11:15FC Oldemarkt JO13-1JMSC Joure JO13-2veld 1OLDEMARKT
    2 mrt. 11:30SC Joure JO8-3VV Sneek Wit Zwart JO8-2veld D B1JOURE
    2 mrt. 11:45Heerenveense Boys JO12-1JMSC Joure JO12-2JMveld 3 A - PUPILLENVELDHEERENVEEN
    2 mrt. 11:50SC. Joure JO9-1FC Wolvega JO9-1veld D A1JOURE
    2 mrt. 12:00SC Joure JO17-3Flevo Boys JO17-4veld FJOURE
    2 mrt. 12:00Oudehaske VR1SC Joure VR2veld 1OUDEHASKE
    2 mrt. 12:15Sleat 2SC Joure 7veld 1SLOTEN FR
    2 mrt. 12:15SC Bolsward MO13-1SC Joure MO13-1veld DBOLSWARD
    2 mrt. 12:20SC Joure JO17-4LSC 1890 JO17-3veld GJOURE
    2 mrt. 12:30SC Joure JO17-2RKO JO17-1JMveld CJOURE
    2 mrt. 12:30SC Bolsward 2SC Joure 3veld C HoofdveldBOLSWARD
    2 mrt. 12:30RWF MO15-1SC Joure MO15-1veld 1FRIESCHEPALEN
    2 mrt. 12:30Tonego JO19-1SC Joure JO19-3veld 2LUTTELGEEST
    2 mrt. 13:00SC Joure 8Nieuweschoot 2 za.veld EJOURE
    2 mrt. 14:15SC Joure 2Heerenveense Boys 2Veld AJOURE
    2 mrt. 14:30SC Joure 4DWP 2veld FJOURE
    2 mrt. 14:30SC Joure 6Waterpoort Boys 3veld GJOURE
    2 mrt. 14:30SC Joure 5Tzum 2veld CJOURE
    2 mrt. 15:00SDS 1SC Joure 1veld 1EASTEREIN
    2 mrt. 17:30Workum MO20-1SC Joure MO20-1veld 1WORKUM
    3 mrt. 10:30LSC 1890 6SC Joure 4Veld 2SNEEK
    9 mrt. 08:45FC Wolvega JO10-4SC Joure MO10-1veld D A1WOLVEGA
    9 mrt. 09:00SC Joure JO12-3VV Sneek Wit Zwart JO12-2veld F BJOURE
    9 mrt. 09:00SC Joure MO13-2SJO HH'97 MO13-1veld CJOURE
    9 mrt. 09:00SC Joure JO9-1Workum JO9-1veld D B1JOURE
    9 mrt. 09:00SC Joure JO10-5SJO RVLC JO10-3JMveld D A1JOURE
    9 mrt. 09:00SC Joure JO15-2Akkrum JO15-1veld GJOURE
    9 mrt. 09:00SC Joure JO13-2SJO RVLC JO13-1Veld BJOURE
    9 mrt. 09:00SC Joure JO12-2JMFlevo Boys JO12-1veld F AJOURE
    9 mrt. 09:00SC Joure MO17-1Urk MO17-1veld EJOURE
    9 mrt. 09:00ST Akkrum/Oldeboorn JO7-2SC Joure JO7-1Veld A A1bJOURE
    9 mrt. 09:00Heerenveen JO7-2JMSC Joure JO7-2veld 8 A1b - alleen trainingsveldHEERENVEEN
    9 mrt. 09:00CVVO MO11-2SC Joure MO11-1veld 4 A - D - veldLEMMER
    9 mrt. 09:00GAVC JO14-1JMSC Joure JO14-3veld 1GROU
    9 mrt. 09:00SC Genemuiden JO8-2SC Joure JO8-1veld 6 A1GENEMUIDEN
    9 mrt. 09:00Oldeholtpade JO10-1SC Joure JO10-4veld 1 A2OLDEHOLTPADE
    9 mrt. 09:00ONS Sneek JO8-2SC Joure JO8-3veld 2 A1SNEEK
    9 mrt. 09:00Oosterlittens MO15-1SC Joure MO15-2 (9-tal)veld 2 - BijveldEASTERLITTENS
    9 mrt. 09:20SC Joure JO7-1Tijnje JO7-1Veld A A1aJOURE
    9 mrt. 09:20SC Joure JO7-2Oldeholtpade JO7-1veld 8 A1aHEERENVEEN
    9 mrt. 09:40Langezwaag JO7-1SC Joure JO7-1Veld A A1bJOURE
    9 mrt. 09:40Willemsoord JO7-2SC Joure JO7-2veld 8 A1bHEERENVEEN
    9 mrt. 10:00Flevo Boys JO10-2SC Joure JO10-1veld 7 A1EMMELOORD
    9 mrt. 10:00SJO RVLC JO17-1SC Joure JO17-3veld 1IDSKENHUIZEN
    9 mrt. 10:15Joure SC JO9-2JMSJO RVLC JO9-1veld D B2JOURE
    9 mrt. 10:25SC Joure JO10-3Gorredijk JO10-1veld D A2JOURE
    9 mrt. 10:30SC Joure JO11-3CVVO MO11-1veld F AJOURE
    9 mrt. 10:30SC Joure MO13-1HS'88 MO13-1Veld AJOURE
    9 mrt. 10:30SC Joure JO11-4Heerenveense Boys JO11-3veld F BJOURE
    9 mrt. 10:30Stadskanaal JO13-1SC Joure JO13-1veld 1STADSKANAAL
    9 mrt. 10:30LAC Frisia 1883 JO12-1SC Joure JO12-1JMveld B ALEEUWARDEN
    9 mrt. 10:30LSC 1890 JO11-1SC Joure JO11-2Veld 3 BSNEEK
    9 mrt. 10:30SC Franeker JO15-1Joure SC JO15-1JMveld DFRANEKER
    9 mrt. 10:40SC Joure JO14-2Buitenpost JO14-1veld GJOURE
    9 mrt. 10:45V.V. Heerenveen JO13-4SC Joure JO13-3veld 3HEERENVEEN
    9 mrt. 10:45FC Wolvega JO17-1SC Joure JO17-1veld AWOLVEGA
    9 mrt. 10:50SC Joure MO15-1Veendam 1894 MO15-1veld EJOURE
    9 mrt. 11:00DWP JO17-1SC Joure JO17-2veld 2SINTJOHANNESGA
    9 mrt. 11:00Udiros JO17-1SC Joure JO17-4veld 3NIEUWEHORNE
    9 mrt. 11:15Akkrum JO10-1JMSC Joure JO10-2veld B A1 - KunstgrasAKKRUM